Ceník & dárkové poukazy

Extravagantní make-up

od 1500,-Kč

make-up pro speciální příležitosti jako např. karnevaly, Halloween, tématické firemní večírky a párty s využitím speciálních efektu jako lepeni výrazných řas, kamínků, líčení barvami na obličej apod. Délka 1-2h.

Extravagantní make-up & vlasový styling

od 2000,-Kč

1make-up&hair styling pro speciální příležitosti jako např. karnevaly, Halloween, tématické firemní večírky a párty s využitím speciálních efektů jako lepení výrazných řas, kamínků, malování barvami na obličej a s použitím sprejů na vlasy, příčesků, paruk apod. Délka 2-3h.

Foto/video make-up

od 1000,-Kč
nalíčení modela/modelky tak, aby byla úprava ve finální postprodukci minimální, délka 1-1,5h

Foto/video make-up & vlasový styling

od 1500,-Kč

nalíčení a vytvoření vlasového stylingu/účesu modela/modelky tak, aby byla úprava ve finální postprodukci minimální, délka 1-2h.

3 osoby komplet

3900,-Kč

kompletní příprava na ples či jinou společenskou událost (líčení & vlasový styling / účes) za zvýhodněnou cenu pro vás a vaše dvě kamarádky. Délka: 5-6h.

Líčení

1000,-Kč

výraznější večerní líčení, na ples či jinou společenskou událost, kde chcete svým perfektním vzhledem zaujmout a být krásná. Délka: 1h.

2 osoby komplet

2800,-Kč

kompletní příprava na váš ples či jinou společenskou nebo kulturní událost (obsahuje líčení & vlasový styling / účes) za zvýhodněnou cenu pro vás a vaší kamarádku. Délka: 3-4h.

Líčení a vlasový styling/účes

1500,-Kč

výraznější večerní líčení, na ples či jinou společenskou událost, kde chcete svým perfektním vzhledem zaujmout a být krásná, doplněné elegantním vlasovým stylingem nebo účesem dle vašeho přání. Délka: 1,5-2h.

Vlasový styling/účes

1000,-Kč

vlasový styling nebo elegantí účes na ples či jinou společenskou událost dle vašeho přání. Délka: 1,5-2h.

Zkouska & svatba kompletní balíček

4000,-Kč

obsahuje dvě sezení, kdy prvním z nich je zkouška, kde se seznámíme a vybereme pro vás nejvhodnější make-up a vlasový styling/účes pro váš svatební den a poté se uvidíme podruhé, ve váš svatební den, kdy vám vytvořím stejný make-up a účes, který jsme vybrali při zkoušce. Délka: 2-3h/2-3h.

Svatba zkouška komplet

1500,-Kč

zkouška svatebního líčení a vlasového stylingu/účesu dle vašeho přání pro váš blížící se svatební den. Délka: 2-3h.

Svatebčané komplet líčení, vlasový styling, účes

1500,-Kč

možnost kompletní úpravy, tedy nalíčení/vlasového stylingu/účesu pro vaše svatební hosty za zvýhodněnou cenu. Délka: 1-1,5h.

Svatebčané líčení

1000,-Kč

nabízím možnost nalíčení vaší svědkyně, maminky, sestry nebo dalších možných vašich svatebních hostů. Délka: 0,5-1h.

Svatebčané účes

1000,-Kč

možnost vlasového stylingu/elegantního účesu pro vaší svědkyni, maminku, sestru případně další možné svatební hosty. Délka: 0,5-1h.

Svatební líčení

2000,-Kč

jedná se  o krasné, lehce výraznější líčení pro váš velký den, doporučuji, aby svatebnímu líčení předcházela zkouška, která je za příplatkovou cenu 1000,-Kč. Délka: 1-1,5h.

Svatba líčení, vlasový styling, účes

2000,-Kč

svatební líčení a vlasový styling/účes dle vašeho přání ve váš svatební den, (před využitím této služby doporučuji využít „svatba komplet – zkouška“. Délka: 2-3h.

Svatební účes

1500,-Kč

elegantní účes nebo vlasový styling dle vašeho přání pro váš velký den, doporučuji, aby této službě předcházela zkouška, která je za cenu 1000,-Kč. Délka: 1-2h.

Denní líčení

700,-Kč

očištění pleti, úprava obočí, make-up, vykonturování obličeje, přirozené zvýraznění očí, nalíčení rtu v nude odstínu. Délka: 0,5-1h.

Natočení vlasů

500,-Kč

natočení vlasů za pomoci tepla, tak aby získaly vámi požadovanou strukturu, kudrliny, velké vlny nebo volné vlny s použitím ochranných a fixačních stylingových přípravku. Délka: 0,5-1h.

Úprava obočí (vytrhání a dolíčení)

200,-Kč

vytrhání do požadovaného tvaru pomocí pinzety, případně dotvarování pomocí malých nůžek, učesání, fixace a dokreslení. Délka: 0,5h.

Vyžehlení vlasů

400,-Kč

vyrovnání vlasů za pomoci tepla s použitím ochranných a fixačních stylingových přípravků a pěstícího oleje do konečků vlasů. Délka: 0,5h.

Dárkový poukaz

Vizážistka Lucie Brožová

Objednejte si dárkový poukaz, který vám bude po zaplacení obratem zaslán. Instrukce k platbě obdržíte po vyplnění a odeslání formuláře.

Dárkový poukaz také můžete věnovat, pak prosím vyplňte jméno obdarovaného do formuláře.

Objednávka dárkového poukazu

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Jméno obdarovaného

Dárkový poukaz